FremdriftAalborg

Aalborg

Find et kontor

Søg på et kontor i nærheden af dig

Aalborg

Allan Terp
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5045
allan.terp@dk.ey.com

Evan Christensen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5027
evan.christensen@dk.ey.com

Søren V. Nejmann
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5054
soeren.v.nejmann@dk.ey.com

Hans B. Vistisen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5055
hans.b.vistisen@dk.ey.com

Chris Mark
Senior Manager, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4709
 chris.mark@dk.ey.com

Thomas S. Kallehauge
Senior Manager, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5046
thomas.kallehauge@dk.ey.com

Martin Bøgsted
Senior Manager, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5067
martin.boegsted@dk.ey.com

Henrik K. Andersen
Senior Manager, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5053
henrik.k.andersen@dk.ey.com

Jacob B. Pedersen
Partner
Skat
+45 2529 5018
jacob.b.pedersen@dk.ey.com

René Hasbo
Associate Partner
Business Services
+45 2529 4718
rene.hasbo@dk.ey.com

Niclas André D. Christensen
Assistant Director
Business Development
+45 2529 5931
niclas.d.christensen@dk.ey.com

Kontakt mig

Send os dine kontaktoplysninger, så kontakter vi dig.