FremdriftEsbjerg

Esbjerg

Find et kontor

Søg på et kontor i nærheden af dig

Esbjerg

Nicki S. Schousboe
Assistant Director
Business Development
+45 2529 3469
nicki.s.schousboe@dk.ey.com

Morten Østergaard Koch
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5891
morten.oe.koch@dk.ey.com

Søren Jensen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5219
søren.jensen@dk.ey.com

Dan Mose Andersen
Senior Manager, statsaut. revisor
Revison og rådgivning
+45 2529 3345
dan.m.andersen@dk.ey.com

Claes Jensen
Senior Manager, statsaut. revisor
Revison og rådgivning
+45 2529 5285
claes.jensen@dk.ey.com

Kristian Nørskov Stidsen
Partner
Skat
+45 2529 5259
kristian.n.stidsen@dk.ey.com

Jan Carstensen
Associate Partner 
Skat
+45 2529 6439
jan.carstensen@dk.ey.com

Flemming Lebeck Lund
Senior Manager
Skat  
+45 2529 3197
flemming.l.lund@dk.ey.com

René Hasbo
Associate Partner
Business Services
+45 2529 4718
rene.hasbo@dk.ey.com

Kontakt mig

Send os dine kontaktoplysninger, så kontakter vi dig.