FremdriftEsbjerg

Esbjerg

Find et kontor

Søg på et kontor i nærheden af dig

Esbjerg

Morten Østergaard Koch
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5891
 morten.oe.koch@dk.ey.com

Søren Jensen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5219
søren.jensen@dk.ey.com

Kim Buus Mogensen
Senior Manager, statsaut. revisor
Revison og rådgivning
+45 2529 3949
kim.b.mogensen@dk.ey.com

Dan Mose Andersen
Senior Manager, statsaut. revisor
Revison og rådgivning
+45 2529 3345
 dan.m.andersen@dk.ey.com

Claes Jensen
Senior Manager, statsaut. revisor
Revison og rådgivning
+45 2529 5285
claes.jensen@dk.ey.com

Kristian Nørskov Stidsen
Partner
Skat
+45 2529 5259
kristian.n.stidsen@dk.ey.com

Jan Carstensen
Executive Director
Skat
+45 2529 6439
jan.carstensen@dk.ey.com

René Hasbo
Associate Partner
Business Services
+45 2529 4718
rene.hasbo@dk.ey.com

Ole Rasmussen
Director
Business Development
+45 2529 4832
ole.rasmussen@dk.ey.com

Kontakt mig

Send os dine kontaktoplysninger, så kontakter vi dig.