FremdriftHorsens

Horsens

Find et kontor

Søg på et kontor i nærheden af dig

Horsens

Peter Klindt Eilertsen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4222
peter.k.eilertsen@dk.ey.com

Morten Klarskov Larsen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5608
morten.k.larsen@dk.ey.com

Uffe B. Jensen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 3016
uffe.b.jensen@dk.ey.com

Stefan Christiansen 
Associate Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 3436
stefan.christiansen@dk.ey.com

Aslak Linde
Executive Director, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5312
aslak.linde@dk.ey.com

Helle Lorenzen
Executive Director, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5605
helle.lorenzen@dk.ey.com

Glenn Christensen
Executive Director, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5313
glenn.christensen@dk.ey.com

Allan H. Andersen
Senior Manager, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 6423
allan.andersen@dk.ey.com

Kristian Nørskov Stidsen
Partner
Skat
+45 2529 5259
kristian.n.stidsen@dk.ey.com

René Hasbo
Associate Partner
Business Services
+45 2529 4718
rene.hasbo@dk.ey.com

Niels-Ove Mølhave
Manager
Business Development
+45 2529 3539
niels-ove.moelhave@dk.ey.com

Kontakt mig

Send os dine kontaktoplysninger, så kontakter vi dig.