FremdriftKøbenhavn

København

Find et kontor

Søg på et kontor i nærheden af dig

København

Postboks 250

Ole Hedemann
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 3248
ole.hedemann@dk.ey.com

Jan C. Olsen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 5158 2608
jan.c.olsen@dk.ey.com

Robert Christensen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 5158 2610
robert.christensen@dk.ey.com

Mogens Andreasen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 5158 2597
mogens.andreasen@dk.ey.com

Anders Flymer Dindler
Senior Manager, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 3523
anders.flymer@dk.ey.com

Anders Lundvig
Partner
Skat
+45 2529 3522
anders.lundvig@dk.ey.com

Randi Christiansen
Partner
Moms og afgifter
+45 2529 3941
randi.christiansen@dk.ey.com

Carsten Brendstrup
Partner
Netsource
+45 2529 5911
carsten.brendstrup@dk.ey.com

Kontakt mig

Send os dine kontaktoplysninger, så kontakter vi dig.