FremdriftKolding

Kolding

Find et kontor

Søg på et kontor i nærheden af dig

Kolding

Kolding Åpark 1. 3. sal

Lars Tylvad Andersen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4812
lars.t.andersen@dk.ey.com

Claus E. Andreasen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4931
claus.e.andreasen@dk.ey.com

Michael Vakker Maass
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4936
michael.maass@dk.ey.com

Sussi Toft
Senior manager, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 5158 2643
sussi.toft@dk.ey.com

Jonas K. Kristiansen
Manager, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 5158 3436
jonas.k.kristiansen@dk.ey.com

Kristian Nørskov Stidsen
Partner
Skat
+45 2529 5259
kristian.n.stidsen@dk.ey.com

Jane Lundsgaard
Manager
Moms og afgifter
+45 2529 4124
jane.lundsgaard@dk.ey.com

René Hasbo
Associate Partner
Business Services 
+45 2529 4718
rene.hasbo@dk.ey.com

Ole Rasmussen
Director
Business Development
+45 2529 4832
ole.rasmussen@dk.ey.com

Kontakt mig

Send os dine kontaktoplysninger, så kontakter vi dig.