FremdriftOdense

Odense

Find et kontor

Søg på et kontor i nærheden af dig

Odense

Postboks 200

Brian Skovhus Jakobsen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4029
brian.s.jakobsen@dk.ey.com

Kenneth Skov Hansen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4026
kenneth.s.hansen@dk.ey.com

Søren Smedegaard Hvid
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4073
soeren.s.hvid@dk.ey.com

Lars Koch-Pedersen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4034
lars.koch-pedersen@dk.ey.com

Torben Ahle Pedersen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4669
torben.a.pedersen@dk.ey.com

Morten Schougaard Sørensen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4059
morten.s.soerensen@dk.ey.com

John Blendstrup
Executive Director, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4011
john.blendstrup@dk.ey.com

Michael Sig
Senior Manager, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4069
michael.sig@dk.ey.com

Heidi Lundsgaard
Partner
Moms og afgifter
+45 2529 4048
heidi.lundsgaard@dk.ey.com

Mette Schøler
Executive Director
Moms og afgifter
+45 2529 4211
mette.schoeler@dk.ey.com

Peter Rønhof Sloth
Associate Partner
Skat
+45 2529 3620
peter.r.sloth@dk.ey.com

Niels Hansen
Associate Partner
Skat
+45 2529 3939
niels.hansen1@dk.ey.com

Rene Hasbo
Associate Partner
Business Services 
 +45 2529 4718
rene.hasbo@dk.ey.com

Ole Rasmussen
Director
Business Development
+45 2529 4832
ole.rasmussen@dk.ey.com

Michael B. Damsgaard
Assistant Director
Business Development
 +45 2529 6609
michael.b.damsgaard@dk.ey.com

Kontakt mig

Send os dine kontaktoplysninger, så kontakter vi dig.