FremdriftSønderborg

Sønderborg

Find et kontor

Søg på et kontor i nærheden af dig

Sønderborg

Allan Schøne
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 6417
allan.schoene@dk.ey.com

Christian S Christiansen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 6444
christian.christiansen@dk.ey.com

Thorbjørn Bruhn
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 6449
thorbjoern.bruhn@dk.ey.com

Jan Thietje
Executive Director, statsaut.revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 6729
 jan.thietje@dk.ey.com

Henrik Tranberg Madsen
Senior Manager, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 6421
henrik.t.madsen@dk.ey.com

Karen Jørgensen
Senior Manager, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 3582
karen.joergensen@dk.ey.com

 

Ole Skovgaard-Simonsen
Director, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 6672
ole.skovgaard-simonsen@dk.ey.com

 

René Kirkegaard
Senior Manager, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 3513
rene.kirkegaard@dk.ey.com

Claus Pedersen
Partner
Skat
+45 2529 6470
claus.pedersen@dk.ey.com

Jan Carstensen
Executive Director
Skat
+45 2529 6439
jan.carstensen@dk.ey.com

René Hasbo
Associate Partner
Business Services
+45 2529 4718
rene.hasbo@dk.ey.com

Ole Rasmussen
Director
Business Development
+45 2529 4832
ole.rasmussen@dk.ey.com

Kontakt mig

Send os dine kontaktoplysninger, så kontakter vi dig.