FremdriftVejle

Vejle

Find et kontor

Søg på et kontor i nærheden af dig

Vejle

Lars Tylvad Andersen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4812
lars.t.andersen@dk.ey.com

Henrik Meldahl
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4834
henrik.s.meldahl@dk.ey.com

Lars Koudal Jensen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4828
lars.k.jensen@dk.ey.com

Per S. Antonsen
Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 4853
per.s.antonsen@dk.ey.com

Lene Kamper Jørgensen
Associate Partner, statsaut. revisor
Revision og rådgivning
+45 2529 5330
lene.k.joergensen@dk.ey.com

Kristian Nørskov Stidsen
Partner
Skat
+45 2529 5259
kristian.n.stidsen@dk.ey.com

René Hasbo
Associate Partner
Business Services
+45 2529 4718
rene.hasbo@dk.ey.com

Ole Rasmussen
Director
Business Development
+45 2529 4832
ole.rasmussen@dk.ey.com

Kristian Sundbøl 
Assistant Director 
Business Development 
+45 2529 3584
kristian.sundboel@dk.ey.com

Kontakt mig

Send os dine kontaktoplysninger, så kontakter vi dig.